Лекція Володимира Дубовика і презентація колективної монографії «Стратегічна культура та зовнішня політика України»

Лекція Володимира Дубовика

і презентація колективної монографії

«Стратегічна культура та зовнішня політика України»

Четвер, 21 грудня, 17:00– 18:30

м. Київ, вул. Еспланадна, 20, 1-й поверх, М «Палац спорту»

Представництво Інституту міжнародної освіти, Програма імені Фулбрайта в Україні радо запрошують на лекцію політичного науковця Володимира Дубовика «Стратегічна культура та зовнішня політика України», що відбудеться у четвер, 21 грудня 2017 р. о 17:00 у прес-центрі інформаційного агентства «Українські Новини» (м. Київ, вул. Еспланадна, 20, 1-й поверх, М «Палац спорту»).

12322918_1773866596219907_2837736542990486249_o Володимир ДУБОВИК – історик, кандидат політичних наук (1996 р.), доцент кафедри  міжнародних відносин Одеського національного університету імені І.І. Мечникова (з 1996 р.), директор Центру міжнародних досліджень (з 1999 р.). До сфери викладацьких та наукових інтересів Володимира Дубовика входять, зокрема, зовнішня політика США, відносини США та України, Чорноморська регіональна безпека, зовнішня політика України. Він проходив стажування в Інституті Кеннана Міжнародного наукового центру імені В. Вільсона (1997 р., програма RSEP, 2006-2007 рр., Програма імені Фулбрайта в Україні), Центрі міжнародних та безпекових студій в Меріленді (CISSM), Університет Меріленду (2002, програма CI). У січні - червні 2013 року Володимир був запрошеним викладачем в Університеті Вашингтону (Сієтл). У 2016-17 роках – запрошений дослідник/викладач університету Св. Едварда i Техаського університету (Остін) за Програмою імені Фулбрайта. У різні роки Володимир входив до складу багатьох професійних асоціацій і проектів, у тому числі до PONARS- Євразія (Нові підходи до дослідження та безпеки Євразії, Університет Джорджа Вашингтона).

Захід вільний для відвідування. Для участі в заході просимо зареєструватися.

Останні статті Володимира Дубовика у міжнародних медіа:

Is Ukraine a “Client State” of the United States? | PONARS Eurasia

Volodymyr Dubovyk | - Ukraine Analytica