Всеукраїнська наукова конференція «Доба Ярослава Мудрого: тисячолітній досвід українського державотворення»

27 листопада 2019 року на території Національного заповідника «Софія Київська» відбудеться Всеукраїнська наукова конференція «Доба Ярослава Мудрого: тисячолітній досвід українського державотворення»,   присвячена тисячоліттю від початку князювання у Києві Ярослава Мудрого. На конференції буде презентовано науково-популярну книгу «Ярослав Мудрий та його доба: тисячолітній досвід українського державотворення», до написання якої долучилося двадцять два автори з України та Франції.

У заході планується участь провідних науковців українських університетів, Національної академії наук України, науково-дослідного відділу «Інститут «Свята Софія», Українського інституту національної пам'ятіДержавної наукової установи «Енциклопедичне видавництво»Національного заповідника «Хортиця» (м. Запоріжжя).

Співорганізатори заходу: Національний Заповідник «Софія Київська», Київський університет імені Бориса Грінченка.