Всеукраїнська наукова конференція «ДОБА ЯРОСЛАВА МУДРОГО: ТИСЯЧОЛІТНІЙ ДОСВІД УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ» 27.11.2019 року

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь

у Всеукраїнській науковій конференції

«ДОБА ЯРОСЛАВА МУДРОГО:

ТИСЯЧОЛІТНІЙ ДОСВІД УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ»

яка відбудеться 27листопада 2019 року

Напрями роботи конференції:

• Епоха Ярослава Мудрого в історичному дискурсі.
  • Київська Русь у європейській політиці та дипломатичних відносинах.
  • Інституалізація державотворчого процесу в добу Ярослава Мудрого.
  • Суспільні норми і цінності Київської Русі.
  • Культурно-мистецькі традиції та повсякденне життя давньоруського суспільства.
  • Церковно-релігійний простір та духовно-релігійні цінності населення Київської Русі.

Місце проведення конференції

Київський університет імені Бориса Грінченка,

м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-б(проїзд: ст. м. «Мінська»)

Ппорядок роботи конференції27листопада 2019 року

Реєстрація учасників

Пленарне засідання

Перерва на обід

Продовження пленарного засідання

Підведення підсумків конференції

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Під час конференції планується презентація колективної монографії «Ярослав мудрий. тисячолітній досвід українського державотворення».

Для участі у конференції просимодо 10 листопада2019 року:

1. Заповнити реєстраційну форму учасника конференції.
  2. На електронну адресу ()оргкомітету надіслати:
  • Відскановану електронну копію квитанцій про сплату оргвнеску;
  • Електронний варіант статті, оформленої відповідно до вимог, які подано нижче, з приміткою «Тисячолітній досвід українського державотворення» (файл, названий прізвищем автора латиницею і збережений у двох форматах, – doc. та rtf.).

Оргвнесок – 200 грн., сплачують усі учасники конференції (передбачає часткове покриття організаційних витрат на проведення конференції, у т.ч. видання програми конференції, друк сертифікатів учасників, технічний супровід заходу тощо). Кошти переказувати на рахунок Київського університету імені Бориса Грінченка – код ЄДРПОУ 02136554, Р/р № 31557241148659 ГУ ДКСУ у м. Києві, код банку 820019 з позначкою «Оргвнесок на проведення конференції».

Витрати, пов’язані з перебуванням на конференції (проїзд, проживання тощо), оплачуються учасниками за власний рахунок або за рахунок сторони, що відряджає.

Учасники конференції можуть опублікувати статті у фаховому науковому журналі Київського університету імені Бориса Грінченка «Київські історичні студії»:

Вартість друку статті 50 грн. за одну сторінку (квитанція про оплату вартості друку статті надсилається на електронну адресу редколегії журналу після отримання позитивного рішення про включення статті до наукового журналу).

Доктори наук, які беруть участь у конференції, вартість за друк одноосібної статті не сплачують.

Вимоги до оформлення статей у фаховому науковому журналі «Київські історичні студії.

Видання наукового журналу планується після проведення конференції.

УВАГА! Оргкомітет залишають за собою право відхиляти теми доповідей та статті, які не відповідають тематиці конференції, вищезазначеним вимогам і не містять наукової новизни. Автори несуть відповідальність за точність викладених фактів, цитат і посилань, а також за дотримання авторських прав.

Координатори конференції:

Салата Оксана Олексіївна, завідувач кафедри історії України Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор історичних наук, професор (тел.: +38 050 334 73 20);

Гайсенюк Марія Олександрівна, лаборант кафедри історії України Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка ( тел.:+38095652 06 59)

Адреса оргкомітету: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, каб.315 – кафедра історії України Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка

Прізвище, ім’я, по батькові

Науковий  ступінь