Відвідання Національного художнього музею України 19 лютого 2020 р.

19 лютого 2020 р.  студенти Інституту людини першого курсу спеціальності САРП (Соціальна адаптація, робота педагогіка) разом із к.і.н., доцентом кафедри історії України, науковим керівником Студентського історичного гуртка «Енігма», Тарасенко О.О., відвідали Національний художній музей України, один із найбільших і найстаріших в Україні.

Національний художній музей України має найбільш репрезентативне зібрання вітчизняного образотворчого мистецтва в Україні і світі. Колекція музею нараховує близько 40 тисяч експонатів, серед яких шедеври українського живопису, скульптури і графіки від часів Київської Русі до сьогодення.

Музей розташований у будівлі, яку створив 1899 р. архітектор Городецький Владислав Владиславович цілеспрямовано для першого в Києві Міського музею.

Студенти мали чудову нагоду ознайомитися із безцінною українською художньою спадщиною під час екскурсії.