12.04.24 Пояркова Т.К. провела відкриту лекцію на тему «Технології корегування політичних ризиків і конфліктів

12.04.24 Пояркова Т.К. провела відкриту лекцію на тему 8. «Технології корегування політичних ризиків і конфліктів» з  дисципліни «Технології корегування політичного процесу» ОПП 052.00.02 “Політичні технології та консультування” другого (магістерського) рівня вищої освіти (Група ПТКм-1-23-1.4д)

Авторський підхід й зорієнтовність на надактуальні проблеми сьогодення – зумовили всебічний розгляд російсько-української війни як прикладу застосування технології корегування політичного процесу.

Незвичний погляд та неочікувані висновки стимулювали до дискусій представників наукової спільноти.

Відзначимо, що серед присутніх були:

- завідувач кафедри всесвітньої історії КСУБГ, доктор історичних наук, професор Срібняк Ігор Володимирович;

- доктор політичних наук, професор, академік Академії наук вищої школи України, член Польського товариства політичних наук, експерт МОН України і Національного фонду досліджень України - Монолатій Іван Сергійович;

- доктор політичних наук, професор кафедри політичних інститутів та процесів, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника - Дерев’янко Сергій Миронович.

Активну участь в обговоренні приймали аспіранти Інституту держави і права імені В.М.Корецького та Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Щиро дякуємо, Тетяна Пояркова

Переглянути презентацію до теми