Відкрита лекція «Публічна дипломатія в сучасному світі» співробітника ГО «Центр цифрових досліджень» - Грушецького Богдана Павловича (кандидата політичних наук)

5 квітня 2024 року відбулася відкрита лекція «Публічна дипломатія в сучасному світі» співробітника ГО «Центр цифрових досліджень» - Грушецького Богдана Павловича (кандидата політичних наук).

На лекції було висвітлено, що публічна дипломатія – це цілий комплекс заходів, які через конкретні комунікаційні канали використовуються для формування та просування позитивного іміджу країни у світі. Історичний екскурс творення засад публічної дипломатії було вдало доповнено прикладами з практики різних країн. Особливо відзначимо питання наших здобувачів щодо ролі інститутів публічної дипломатії під час військових конфліктів.

Загальний інтерес до теми було підтверджено домовленістю про наступну зустріч!