Думка стейкхолдера - Оксани Володимирівни Кукуруз щодо наших здобувачів-практикантів

О.В.Кукуруз  (доктор політичних наук, завідувачка сектору правових проблем політології відділу міжгалузевих і порівняльних правових досліджень Інституту держави і права імені В.М.Корецького НАН України)

"Відповідно до Договору між Інститутом держави і права імені В.М. Корецького НАН України і Київським столичним університетом імені Бориса Грінченка  чергова група студентів успішно пройшла практику в Інституті. Студенти ознайомились з особливостями науково-дослідної діяльності Інституту, доєдналися до освітнього процесу – лекцій і семінарських занять з аспірантами, залюбки тренували свої ораторські та аналітичні здібності. Згодом навіть вмотивували своїх одногрупників, які проходили практику в інших установах, відвідати Інститут. Ці факти, а також звіти студентів, свідчать, що практика для них цікава і корисна. Традиційно практиканти отримали книги, нові уміння і навички, які сприятимуть їх професійному становленню. Приємно було ділитися знаннями і досвідом зі студентами, які прагнуть навчатися і розвиватися. Наука і освіта, теорія і практика – взаємопов'язані сфери, від яких залежить стратегічний розвиток країни і міцність держави!"

image 2 1