9 листопада 2023 року кафедрою політології та соціології було проведено черговий Методичний семінар з написання курсових і кваліфікаційних (бакалаврських та магістерських) робіт. Завідувач кафедри Т.К. Пояркова надала здобувачам узагальнену інформацію відносно письмових робіт здобувачів, а саме: 1) послідовності підготовки; 2) перевірки на плагіат; 3) процедури захисту. Особливу увагу було приділено необхідності дотримання принципів доброчесності при написанні наукових робіт здобувачами. Відзначимо активну участь членів кафедри – І.Ф. Ощипка і Г.А.Лавриненко, які поділилися успішними та невдалими прикладами опанування студентами такого важливого типу компетентності як написання наукових робіт. Родзинкою методичного семінару стали виступи магістрантів 1 та 2 курсу (С. Лисака і А. Мусієнко), які вказали на необхідність дотримання вимог щодо написання наукових робіт, що у майбутньому стане запорукою успішного захистку бакалаврських праць.