Відбулася відкрита лекція Володимира Федоровича Смолянюка.

30.05.23 об 11.00 відбулася відкрита лекція доктора політичних наук, професора, професора кафедри політичних технологій КНЕУ імені В.Гетьмана - Володимира Федоровича Смолянюка.  Тема лекції: «Стратегічне партнерство України в умовах російсько-української війни» викликала величезне зацікавлення здобувачів кафедри політології та соціології КУБГ. Відзначимо, що питання від наших студентів (з 1 по 4 курс) та магістрантів продемонстрували їх професійний потенціал. І не можна оминути того приємного факту, а саме – обіцянку Володимира Федоровича доєднатися до членів клубу нашого «П’ятничного лекторію»!

Щиро дякуємо модератору зустрічі – нашому стейкхолдеру - Оксані Володимирівні Кукуруз!!!

30.05 1

30.05 2