Відкрита лекція доцента Ощипка І. Ф.

28 квітня 2023 року доцент кафедри політології та соціології Ощипок Іван Федорович провів відкриту лекцію на тему: «Держава як провідний інститут політичної системи».

Під час зустрічі студенти отримали вичерпну інформацію щодо одного із найважливішого інституту суспільства та центрального елементу  політичної системи, яким є держава.  Окрема увага була приділена принципам розподілу влади, системі органів державної влади, формам держави, формам правління та формам державного устрою.

Присутні на лекції колеги по кафедрі відмітили високий фаховий рівень, структурованість та проблемний характер заняття. Систематичний зворотній зв’язок з аудиторією та подальша дискусія знайшли позитивний відгук та сприяли активізації творчого пошуку у студентів.