Відкрита лекція доцента Пугач В. Г.

24 квітня 2023 р. відбулася відкрита лекція «Переговори в контексті управління конфліктами», лектор: доцент кафедри політології та соціології Пугач Вікторія Геннадіївна.

В межах лекції обговорювалися проблемні питання, пов’язані з організацією та перебігом переговорного процесу; на практичних прикладах були проаналізовані переваги та недоліки найбільш поширених переговорних стратегій і тактик. Значна увага була приділена емоційному аспекту переговорів. Особливу зацікавленість та жваве обговорення у присутніх викликало питання щодо керування емоціями партнера під час переговорів.

Атмосфера лекції, орієнтована на розвиток дискусії, як відзначили колеги, сприяла активному навчанню студентів та кращому засвоєнню лекційного матеріалу.

пугач

пугач2