Відкрита лекція доцента Панасюка Л. В.

21 квітня 2023 року доцент кафедри політології та соціології Панасюк Леонід Валерійович провів відкриту лекцію студентам-політологам другого курсу на тему «Генеза виборів у політичній історії людства».

Зустріч було присвячено ознайомленню студентів з основними етапами розвитку виборності та голосування як основних способів народовладдя, прийняття спільних рішень, обов’язкових для усієї спільноти, формування представницької влади.

Значної уваги було приділено аналізові розвитку прямої та представницької демократії, формуванню парламентаризму та ґенезі ідеї виборності від найдавніших часів до сьогодення.

Жвава дискусія та активний зворотній зв’язок з аудиторією спонукали до осягнення непересічного значення виборів у житті українського суспільства та розбудові Української державності.

панасюк2

панасюк3 min