Відкрита лекція доцента Лавриненко Г.А.

3 квітня 2023 року доцент кафедри політології та соціології Лавриненко Ганна Андріївна провела відкриту лекцію на тему: «Громадська думка і політичні комунікації: технологічний аспект».

Під час зустрічі студенти отримали вичерпну інформацію щодо громадської думки як чиннику розвитку держави, проаналізували вплив комунікаційних процесів на громадськість. Окрема увага була приділена технологіям впливу та методам маніпулювання громадською думкою, ролі ЗМІ у формуванні громадської думки та громадянського суспільства, а також способам протидії інформаційним впливам.

Присутні на лекції колеги по кафедрі відмітили високий фаховий рівень, структурованість та проблемний характер заняття. Систематичний зворотній зв’язок з аудиторією та інноваційність викладення матеріалу – перегляд англомовного відео за темою лекції та подальша дискусія знайшли позитивний відгук та сприяли активізації творчого пошуку у студентів.

Лавриненко

Лавриненко1