Грінченківська декада. Круглий стіл на тему: "Цінності Бориса Грінченка у сьогоденні"

У День народження нашого Патрона Бориса Грінченка, на факультеті провели круглий стіл на тему: "Цінності Бориса Грінченка у сьогоденні". Нашим гостем був священик Павло Мельник, доцент кафедри богослів'я Київської православної богословської академії, кандидат наук з богослів'я.
     Отець Павло розповідав про моральні та духовні цінності, говорив про їх відмінності і важливість обох складових у життя кожної людини. Звичайно, вказував на те, як Борис Грінченко шанував моралі цінності і був людиною високої духовності. Долучилася і Кафедра політології та соціології КУБГ
     Доцент кафедри політології Тетяна Купрій презентувала доповніть про роль любові, кохання в життя Бориса Грінченка, про його ставлення до своєї дружини. Загалом, спілкування пройшло в теплій і приємній атмосфері, наповненій теплом і любов'ю.
     Висловлюємо щиру вдячність нашому гостю, отцю Павлу, усім присутнім і викладачам, які долучилися до організації заходу: Івану Ощипку та Тетяні Купрій