П'ятничні традиції: зустріч з питань академічної мобільності

2 грудня відбулася цікава і корисна зустріч представників кафедри політології і соціології та Міжнародного відділу (НДЛ інтернаціоналізації вищої освіти) Університету Грінченка. Провідним спікером на зустрічі була завідувачка Міжнародного відділу к.політ.н. Виговська Ольга Сергіївна, яка детально ознайомила присутніх з процесом подання заявки, проходженням конкурсу та реалізації права на академічну мобільність в рамках напряму КА 107 програми ЄС Еразмус+. Вона також розказала про партнерську мережу та можливості для здобувачів вищої освіти Університету, зокрема спеціальності 052 "Політологія", і відповіла на питання присутніх.

Друга частина зустрічі була присвячена академічній мобільності персоналу, в рамках якої к.політ.н., доцент кафедри політології та соціології Лавриненко Г.А. поділилась враженнями від нещодавнього візиту до Університету Овідія (Констанца, Румунія) в рамках проведення приймаючою установою Exchange Days. Ганна Андріївна поділилась результатами роботи в рамках поїздки, можливостями для студентів кафедри та дала безліч корисних порад.

Перший крок до розвитку академічних обмінів зроблено ! Далі буде!