Дні обміну. Румунія

З 17 по 20 листопада 2022 року декан Факультету суспільно-гуманітарних наук Александрова О.С. разом із доцентом кафедри політології та соціології Лавриненко Г.А. взяли участь у Днях обміну – Розширення міжнародного партнерства та посилення інституційної спроможності (інтернаціоналізація вищої освіти в постпандемічний період: здобуті уроки та нові можливості). Даний захід був організований вперше Університетом Овідія в Констанці (Румунія), в рамках проекту ESPERO.

Ключові напрямки роботи:

- розробка стратегій співпраці через міжнародні проєкти;

- напрацювання з питань процесу інтернаціоналізації вищої освіти установ у постпандемічний період з виділенням ключових викликів та можливостей;

- тематичні дебати на тему гендерної рівності у системі вищої освіти в контексті міжнародної полікультурної перспективи.

За результатами поїздки очікується подальше розширення співпраці між університетами. Проте вже зараз можна говорити про перші успіхи, зокрема відбувається підготовка проєкту мобільності студентів-політологів, а також й інших спеціальностей до Університету Овідія в Констанці. Крім того, в планах розширити наукову співпрацю між факультетами та провести ряд тренінгів для науково-педагогічних працівників у рамках обміну досвідом.

Дні обміну. Румунія