Лекція Юрія Гаврилечко

Продовження традиційного лекторію на кафедрі політології та соціології.

Тема «квазі-фейків» настільки зацікавила студентів-політологів, що на чисельні запити було вирішено продовжити дискусію. І тому сьогодні, 23 листопада, політичний експерт Юрій Гаврилечко у межах нашого лекторію виступив з темою «Квазі-фейки 2.0».

Зустріч почали з питань: «Що таке інформація?», «Як розпізнати достовірну інформацію?», «Що є джерелами інформації та як впливає характер інтерпретації інформації на її достовірне висвітлення?».

Крім того з’ясували, як змінюється інформація в залежності від рівнів інтерпретації, що впливає на якість інтерпретаторів та рівні їх підпорядкування, а також прослідили, який саме результат ми отримуємо на виході – достовірна чи фейкова інформація, як її розрізняти та кому довіряти.

• Оголошена повітряна тривога та безпекові моменти нажаль перервали дискусію.

Проте учасники одностайно виявили намір продовжити зустріч та розібратися на прикладах у всіх тонкощах фейків та квазі-фейків, як дозволять умови.

Разом ми сильні та непереможні

Все буде Україна

p1 pol