Особливості адаптації українського соціуму в умовах російсько-української війни

На запрошення НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії 25.10.2022 завідувачка кафедри політології та соціології Т.К.Пояркова прочитала лекцію на тему «Особливості адаптації українського соціуму в умовах російсько-української війни». Було розглянуто особливості української базової політичної культури, що в умовах гарячої фази військового протистояння  - дозволяє українцям ефективно не тільки пристосовуватися до реалій, а й активно допомагати один одному. Лекторка зосередила увагу на специфіці «війни смислів», яку веде проти нас РФ, що призвела до дегуманізації образу українців і легітимувала дозвіл на геноцид. Актуальність теми засвідчили чисельні питання від слухачів, які відобразили зацікавленість як щодо ймовірних системних змін всередині країни, так і загальних  перспектив післявоєнного життя у світовій політиці.

kp1

kp2