Долучення С.С. Бульбенюк як спікера до обговорення «Як розвивати внутрішню демократію у ЗВО?»

18 січня 2022 р. доцент кафедри С.С. Бульбенюк долучилася як спікер до обговорення «Як розвивати внутрішню демократію у ЗВО?», де взяли участь представники університетів з різних міст України, зокрема проректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Галина Михайлишин та кандидат на посаду ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка на виборах 2020 р., ректор Університету Данила Галицького (м. Івано-Франківськ) у 2019-2020 рр. Віталій Хромець. Захід був ініційований ГО «СД Платформа» (засновник і співголова Богдан Ференс) та ком’юніті викладачів ЗВО України «Прогресильні» (Іван Баликін), з якими тісно співпрацюють викладачі кафедри політології.