Участь студентки 3-го курсу спеціальності «Політологія» в науково-практичній конференції «Роль молоді у прогресивному розвитку держави і права»

21 грудня 2021 р. у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова (м. Миколаїв) відбулася науково-практична конференція «Роль молоді у прогресивному розвитку держави і права», в якій взяла участь студентка 3-го курсу спеціальності «Політологія» Юлія Комар. Юлія Комар під керівництвом доц. С.С. Бульбенюк підготувала доповідь і тези на тему «Інформаційно-психологічна агресія Росії проти України: уроки та висновки». За результатами конференції планується видання збірки тез і розміщення її у відкритому доступі в мережі Інтернет.

komar 1

komar 2