Відкрита онлайн-лекція Івана Сергійовича Монолатія

У п’ятницю 29.10.2021 о 13.00 відбулася відкрита онлайн-лекція на тему «Політологія літератури чи політика літератури: координати співіснування і конфліктів».

Лектор ‒ Іван Сергійович Монолатій (кандидат історичних наук, доктор політичних наук, професор, професор кафедри політології Прикарпатського національного  університету імені Василя Стефаника, академік Академії наук вищої школи України, дійсний член Наукового Товариства імені Т. Г. Шевченка) ‒ є автором:

Івану Сергійовичу Монолатію вдалося не тільки зацікавити аудиторію, але й переконати у тому, що міждисциплінарність мультипарадигмальність політичної науки це безперечний плюс у  дослідженні дійсності! Відзначимо надзвичайну теплу атмосферу зустрічі, що надихає на наукову творчість та звершення! Щира подяка дружній кафедрі філософії (особливо Р.О.Додонову та пані Купрій Т.Г.)

29.10 1

29.10 2