Зустріч із громадським активістом Віталієм Ткачуком

22 жовтня 2021 р. на лекції «Політичні аспекти діяльності громадських організацій» з дисципліни «Громадянське суспільство у політичній системі держави» студенти-політологи 3-го та 4-го курсів та доцент кафедри політології С.С. Бульбенюк зустрілися зі студентом КНЕУ ім. В. Гетьмана Віталієм Ткачуком. Віталій навчається на 3-му курсі за спеціальністю «Економічна кібернетика» та є громадським активістом, главою Молодіжної ради м. Здолбунова Рівненської області, членом місцевого осередку Національної скаутської організації «Пласт». Віталій поділився особистим досвідом громадської роботи, лайфхаками успішної взаємодії представників громадського сектору та органів місцевого самоврядування. Актуальні кейси функціонування громадських організацій у містах України на прикладі м. Здолбунова, можливостей громадянської самореалізації молодої людини та поради про те, як ефективно розподіляти свій час, поєднуючи навчання і активну громадську діяльність – те, що найбільше зацікавило студентів-грінченківців.

V.T