Відбулася відкрита онлайн-лекція Юрія Вікторовича Романенка

У п’ятницю 8.10.2021 відбулася відкрита онлайн-лекція Юрія Вікторовича Романенка ‒ доктора соціологічних наук, професора кафедри міжнародних медіа комунікацій та комунікативних технологій Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Тема лекції «Візуальна аналітика» належить до сфери прикладних досліджень на межі психології, соціології та політичної науки. Наукові розвідки у царині «Візуальної аналітики» зосереджено на виявленні ідентифікаційного підґрунтя, що визначає суспільно-політичну діяльність окремого індивіду, групи, спільноти.

Надактуальність подібного підходу засвідчено у жвавій дискусії, що охопила коло питань: від причин відтворення феодальних ієрархій у сучасності ‒ до пошуку засад для розуміння власного Я. Було дійсно цікаво й гаряче. Чекаємо на продовження!