Відкрита онлайн-лекція Богдана Ференса 1 жовтня 2021 року

Прогресивність в політиці? Що це? Чому пані А. Меркель, залишаючись консерваторкою, проводила реформи? Чому «Зелені» програли? Чому християнські демократи програли, які перспективі у переможців виборів – соціал-демократів? «Українсько-німецькі відносини до 2014 р. розглядалися крізь призму німецько-російських відносин», - зауважив пан Богдан Ференс, аналізуючи перспективи трансформації українсько-німецьких відносин після формування нового уряду у ФРН.

«Чи вб’є шведів політика соціал-демократів?» Саме так вважає наш студент-грінченківець Роман Багнюк.  Наші студенти Ілля Клименок та Данило Мамченко активно долучилися до дискусії. Тож монологу точно не було.

Ці питання і не тільки обговорили на відкритій лекції Богдана Ференса - кандидата політичних наук, консультанта і політолога-практика, який понад 10 років працює у Верховній Раді, є засновником ГО «СД Платформа» та «Прогресильні». Ініціаторкою проведення відкритої лекції стала доцент кафедри політології С.С. Бульбенюк.

Дякуємо усім! Окрема подяка проф. Р. О. Додонову, доц. Т. Г. Купрій, доц. А. П. Супруненко, заст. декана історико-філософського факультету доц. В. М. Завадському.

1.10.21