Щорічний круглий стіл "Історики української історіографії"

18 січня 2019 р.студенти історики 4 курсу Історико-філософського факультету разом із к.і.н, доцентом кафедри історії України Тарасенко О.О., науковим керівником Студентського історичного гуртка «Енігма» провели щорічний круглий стіл на тему: «Історики української історіографії»

Про життєвий шлях та наукову спадщину Василя Капніста Рігельмана, Івана Котляревського, Миколи Костомарова, Аполлона Скальковського, Дениса Зубрицького, Пантелеймона Куліша, Володимира Антоновича, Олександра Лазаревського, Володимира Антоновича, Ореста Левицького, Федора Вовка,  Івана Франка, Дмитра Дорошенка, Івана Лисяка-Рудницького, Омеляна Пріцака, Олександра Оглоблина, Дмитра Штогрина, Андрія Кмета, Миколу Крикуна, Ореста Субтельного, Павла Магочія, Тараса Чухліба, Сергія Плохія   у своїх цікавих доповідях розповіли студенти історики 4 курсу Елизавета Кулик, Юрій Мазур, Євген Миленков, Костянтин Алексеенко, Наргіз Гулієва, Божена Кореневич, Дарина Терещенко, Елизавета П’янкова, Анастасія Сарапина.