Круглий стіл на тему: «Життєвий шлях українського історика Сергія Плохія та його праця «Брама Європи»

7 грудня 2018 р. дві групи студентів істориків другого курсу Історико-філософського факультету разом із к.і.н., доцентом кафедри історії України О.О. Тарасенко, науковим керівником Студентського історичного гуртка «Енігма», провели круглий стіл на тему: «Життєвий шлях українського історика Сергія Плохія та його праця «Брама Європи» у вивчення історії України».

Студенти підготували та виступили із презентаціями про життєвий шлях та наукову діяльність Сергій Плохія. Студенти історики двох груп другого курсу вивчили працю Сергій Плохія «Брама Європи». Використовуючи тексти автора у своїх виступах та презентаціях студенти розповіли про ключові моменти періоду історії України 19 – початку 20 століть та поділились своїми враженнями від історичних текстів Сергія Плохія.