Щорічний круглий стіл " Наукові школи в українській історіографії"

14 грудня 2018 р.студенти історики 4 курсу Історико-філософського факультету разом із к.і.н, доцентом кафедри історії України Тарасенко О.О., науковим керівником Студентського історичного гуртка «Енігма» провели щорічний круглий стіл на тему: «Наукові школи української історіографії».

Про Київську школу істориків – документалістів Володимира Антоновича розповів Костянтин  Алексеенко.

Про Львівську історичну школу Михайла Грушевського: Остапа Терлецького, Степана Томашівського, Івана Джиджору, Івана Кревецького, Івана Крип’якевича розповіла Анастасія Сарапина.

Про засновника Державницької школи в українській історіографії  В’ячеслава Липинського розповіли Дарина Терещенко та Елизавета П’янкова.

Про наукову школу Митрофана Довнар-Запольського розповіли Юрій Мазур та Євген Миленков.