Музей декоративно-прикладного мистецтва 5 листопада 2018 р

5 листопада 2018 р. група студентів Інституту людини першого курсу спеціальностей Психологія, Практична психологія, Соціальна робота та Соціальна педагогіка, Педагогічного інституту третього курсу спеціальності Початкова освіта та студенти історики другого курсу Історико-філософського факультету разом із к.і.н., доцентом кафедри історії України, науковим керівником Студентського історичного гуртка «Енігма», Тарасенко О.О., відвідали Національний музей українського народного декоративного мистецтва.

Національний музей українського народного декоративного мистецтва – це один із найбільших художніх музеїв України розташований на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника у приміщенні колишніх митрополичих покоїв і прилеглої до них домової Благовіщенської церкви, які є пам'ятками архітектури XVIII - початку ХХ ст.

Враження студентів від експозицій музею були дуже цікавими.