Щорічний круглий стіл на тему: «Історики - дослідники українського козацтва»

5 жовтня 2018 р., студенти історики 4 курсу Історико-філософського факультету разом із к.і.н., доцентом кафедри історії України, науковим керівником Студентського історичного гуртка «Енігма», Тарасенко О.О., провели щорічний круглий стіл на тему: «Історики - дослідники українського козацтва», присвятивши цей захід Дню українського козацтва, Дню захисника Вітчизни та Святу Покрови Богородиці, які ми відзначаємо 14 жовтня.

У своїх цікавих доповідях студенти Дмитро Кобець, Марія Коноваленко, Божена Кореневич, Дарина Терещенко, Денис Носенко, Анастасія Сарапина, Елизавета П’янкова, Костянтин Алексеенко, Юрій Мазур розповіли про українських істориків Миколу Івановича Костомарова, Пантелеймона Олександровича Куліша, Володимира Боніфатієвича Антоновича, Олександра Матвійовича Лазаревського, Михайла Сергійовича Грушевського, Івана Петровича Крип’якевича, Ярослава Романовича Дашкевича, Віталія Олексійовича Щербака, приділивши особливу увагу працям із історії українського козацтва у науковій спадщині істориків.