Навчання у Міжнародній польсько-українській літній школі у Польщі (Краків-Олькуш)

Міжнародна польсько-українськалітня школа у Польщі (Краків-Олькуш) «Виклики для сучасноїдемократії: польський таукраїнськийдосвіддецентралізаціїочимамолоді»:

1-8 серпня 2018 року викладач кафедри історії України – Салата О.О. та студенти спеціальності «Історія та археологія» – Гайсенюк М.О., Беспалько Б.Б.

8 днів інтенсивного навчання, яке включало лекції та воркшопи висококваліфікованих викладачів Краківського Педагогічного університету в, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Київського університету імені Бориса Грінченка. Також студенти взяли участь у низці практичних занять в органах місцевого самоврядування польського міста Олькуш, що дозволило українській та польській молоді дізнатися про хід та особливості реформи децентралізації в Республіці Польща, ознайомитися зі структурою органів місцевого самоврядування та роботою їх відділів.

Програма школи передбачала також широку екскурсійну програму, у межах якої студенти відвідали історичні місця та музеї стародавнього Кракова, Олькуша й так звані «Орлині гнізда». А під час вечорів польської та української культури молодь знайомила своїх нових друзів з національними традиціями, танцями і стравами.