Профорієнтаційний захід в гімназії № 191 ім. Павла Тичини

8 грудня 2017 р. доцент кафедри історії України Історико-філософського факультету Тарасенко Ольга Олексіївна провела профорієнтаційні бесіди із школярами 10-11 класів гімназії № 191 імені Павла Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов, що знаходиться у  Дніпровському районі міста Києва.

О.О. Тарасенко, яка закінчила цей заклад 37 років тому, докладно розповіла учням про Київський університет імені Бориса Грінченка, історико-філософський факультет і кафедру історії України, на якій вона працює вже 23 роки, розкрила специфіку спеціальності «Історія».

Разом із школярами встановили, якою є фахова самореалізація історика як історика-дослідника та викладача.

О.О. Тарасенко повідомила як відбувається процес здобуття вищої історичної освіти в нашому університеті та відповіла на запитання.

За проведений захід адміністрація гімназії висловила подяку.