Work-shop: «Сучасна демократія: основні проблеми та шляхи їх вирішення»

21 листопад 2017 р. Наукове товариство за підтримки кафедри історії України Історико-філософського факультету з нагоди четвертої річниці початку Революції Гідності провело work-shop: «Сучасна демократія: основні проблеми та шляхи їх вирішення». Участь у заході взяли студенти історики та філософи, а також молоді науковці. У ході роботи було розглянуто чотири блоки основних проблем пов’язаних з демократією: «стереотипи демократії», «загрози демократії»та «альтернативи демократії». Відповідно до цього, усі учасники були об’єднані в чотири команди, які репрезентували відповідний напрямок. Також кожен мав можливість запропонувати власний шлях вирішення проблем щодо демократії в сучасному світі. Під час заходу розвинулася жвава дискусія, студенти та молоді науковці намагалися всебічно підійти до проблеми та креативно її розглянути. Усі учасники заходу отримали задоволення, а також здобули нові та корисні знання щодо принципів функціонування демократії.