Міжнародний круглий стіл «Євроінтеграційний досвід Польщі: виклики для України»

15 листопада 2017 р. за ініціативи кафедри історії України на базі Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка  відбувся Міжнародний круглий стіл «Євроінтеграційний досвід Польщі: виклики для України» (До Дня незалежності Польської держави). Метою проведення заходу  став аналіз євроінтеграційного досвіду Польської держави в галузі демократизації, парламентаризму, толерантності та гарантування прав людини молодим поколінням політологів, серйозні інституційних реформ та ін. Участь у науковому заході взяли вчені, викладачі, аспіранти, студенти Краківського педагогічного університету (Польща), Ніжинського педагогічного університету ім. М. Гоголя та Київського університету імені Бориса Грінченка.