Круглий стіл на тему: «Історики української історіографії».

13 січня 2017 р. студенти історики 4 курсу Історико-філософського факультетуразом із к.і.н., доцентом кафедри історії України, науковим керівником студентського історичного гуртка «Enigma» провели круглий стіл на тему: «Історики української історіографії».

У своїх виступах у формі презентацій студенти-історики Старицький Євген, Цимбал Владислав, Анастасія Українець, Ковальчук Вікторія, Комарова Юлія, Парфьонова Аліна, Власенко Олена, Гурфінкель Анна, Симчич Катерина, Гаєнко Лідія, Петрик Марія, Семененко Олексій, Анастасія Прядка, Олександр Марєєв, Лідія Распутіна, Іванна Греб, Анастасія Трофимченко, Ольга Гаряжа, Владислав Юковський, Аліна Ситнік, Каріна Сорока, Олександра Фощанко, Віталій Фокін, Володимир Заліщук розповіли про життєвий і творчих шлях та внесок в історіографію українських істориків Степана Лукомського, Василя Ломиковського, Олександра Рігельмана, Максима Берлінського, Опанаса Шафонського, Дмитра Яворницького, Івана Лисяка-Рудницького, Михайла Максимовича, Івана Котляревського, Володимира Антоновича, Дмитра Дорошенка, Михайла Драгоманова, Якова Головацького, Миколи Дашкевича, Михайла Грушевського, Дмитра Багалія, Василя Рубана, Ярослава Дашкевича, Пантелеймона Куліша, Івана Франка, Любомира Винара, Івана Крип’якевича, Олександра Безбородька, Аполона Скальковського, Олександра Оглоблина, Маркіяна Шашкевича, Івана Вагилевича, Григорія Кониського, Петра Симоновського, Федора Туманського, Степана Томашівського, Миколу Костомарова, Дмитра Дорошенка, Федора Вовка, Андрія Смолія, Олексія Яся, Тараса Чухліба, Валерія Степанкова, Олександру Єфименко, Наталію Полонську-Василенко, Ігоря Гирича, Павла Магочія, Омеляна Пріцака, Юрія Мицика, Ореста Субтельного.