Круглий стіл на тему: «Наукові школи та напрямки в українській історіографії» 16.12.16

16 грудня 2016 р. студенти історики 4 курсу Історико-філософського факультету разом із к.і.н., доцентом кафедри історії України Тарасенко О.О., керівником історичного наукового гуртка «Enigma» провели круглий стіл на тему: «Наукові школи та напрямки в українській історіографії».

Студенти Гаєнко Лідія, Петрик Марія, Власенко Олена, Заліщук Володимир, Юковський Владислав охарактеризували народницький напрям в українській історіографії та внесок Михайла Максимовича, Миколи Костомарова, Володимира Антоновича, Михайла Грушевського у його розвиток.

Про Миколу Дашкевича, Василя Ляскоронського, Дмитра Багалія, Михайла Грушевського як представників школи істориків-документалістів Володимира Антоновича розповіли у виступах – презентаціях студенти Парфьонова Аліна, Цимбал Владислав, Распутіна Лідія, Греб Іванна, Фокін Віталій, Українець Анастасія.

Про Мирона Кордубу, Івана Крип’якевича, Степана Томашівського як представників львівської наукової школи Михайла Грушевського розповіли студенти Прядка Анастасія, Гурфінкель Анна, Комарова Юлія, Марєєв Олександр, Сидоренко Олег, Сорока Каріна.

Постатям В’ячеслава Липинського та Степана Томашівського як представникам державницького напрямку в українській історіографії присвятили виступи студенти Ковальчук Вікторія, Старицький Євген, Кириленко Володимир, Доценко Катерина.