18 жовтня 2016 р. студенти 4 груп 1 курсу Інституту людини спеціальності «Психологія», «Практична психологія» та «Соціальна робота» разом із к.і.н., доцентом кафедри історії України, керівником Студентського наукового історичного гуртка «Enigma» Тарасенко О.О. відвідали із екскурсією Музей української діаспори (філію Музею історії Києва).
Музей української діаспори познайомив студентів із творчою спадщиною українських митців, які працювали або працюють в еміграції. Музей було засновано 29 травня 1999 року. Він розмістився у реконструйованій садибі кінця ХVІІІ століття по вулиці Московській, що на Печерську.
Постійна експозиція Музею української діаспори розповідає про життя та творчість відомих українців (художників, скульпторів, режисерів, письменників, музикантів, хореографів), які народилися й навчалися переважно в Києві, але потім з різних причин були змушені покинути Батьківщину.
Окрім постійно діючої експозиції студенти мали змогу ознайомитися із історико-меморіальним виставковим проектом «Наш Сікорський», який присвячений творчості видатного українського й американського авіаконструктора Ігоря Сікорського.
У трьох виставкових залах студенти побачили унікальні експонати й документи, віднайдені в київських архівах та передані Музею української діаспори Igor I. Sikorsky Histоrical Archive, а також створені спеціально для проекту та надані найкращими українськими авіамоделістами моделі літальних апаратів Сікорського, зокрема, модель літака БіС-2 (саме на такому літальному апараті авіаконструктор вперше піднявся у київське небо).
В експозиції відтворені куточки київського помешкання та майстерні геніального киянина, а також фрагмент його американського кабінету. Тут демонструються рідкісні фото його родини, книги батька, лікаря-психіатра, Івана Олексійовича, американські й французькі плакати на авіатематику та розкривається сучасна діяльність компанії Сікорського.
Студенти із зацікавленням переглянули унікальний короткометражний фільм з голосом самого авіаконструктора за кадром, переданий музею Igor I. Sikorsky Histоrical Archive.