Круглий стіл «Дослідники історії козацтва в українській історіографії» 7.10.2016

Круглий стіл «Дослідники історії козацтва в українській історіографії»

7 жовтня 2016 р. студенти історики 4 курсу Історико-філософського факультету разом із к.і.н., доцентом кафедри історії України Тарасенко О. О., науковим керівником Студентського наукового історичного гуртка «Enigma», провели засідання Студентського наукового історичного гуртка «Enigma» у формі щорічного тематичного круглого столу «Дослідники історії козацтва в українській історіографії», присвятивши зібрання Святу Покрови, Дню українського козацтва та Дню захисника України.

У своїх виступах у формі презентацій про життя та наукову спадщину істориків – дослідників українського козацтва Миколи Костомарова, Пантелеймона Куліша, Володимира Антоновича, Олександра Лазаревського, Дмитра Яворницького, Михайла Грушевського, Олександра Оглоблина, Івана Крип’якевича, Валерія Смолія, Тараса Чухліба, Сергія Плохія розповіли студенти Распутіна Лідія, Гаєнко Лідія, Греб Іванна, Парфьонова Аліна, Гурфінкель Анна, Ковальчук Вікторія, Хомич Вікторія, Старицький Євген, Семененко Олексій, Цимбал Владислав, Марєєв Олександр, Сидоренко Олег, Заліщук Владислав, Сорока Карина.