Лекція проф. доктор хаб. Болеслава Стельмаха

12 листопада 2020 р. о 12:00 відбулася надзвичайно цікава лекція проф. доктор хаб., директора Національного інституту урбаністики та архітектури у Варшаві Болеслава Стельмаха «Архітектура як єдність природи та культури». Про реалізацію парку - пам’ятника на місці народження Фридерика Шопена.

Лекцію слухали студенти та викладачі Історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка. Тематика лекції викликала жваву дискусію, слухачі ставили актуальні питання та давали коментарі.

Щиро дякуємо директору Національного інституту урбаністики та архітектури у Варшаві  Болеславу Стельмаху, пані Еві Матушек-Загаті керівнику сектору з питань науково-освітньої співпраці Посольства Республіки Польща за допомогу в організації лекції та всім учасникам.