Участь членів кафедри в наукових заходах

09 жовтня 2014 року під егідою Міністерства закордонних справ України в Дипломатичній академії України відбулася Міжнародна конференція «Виклики європейській архітектурі безпеки: український контекст».

У рамках програми Конференції було проведено три сесії різних тематичних напрямів – безпека, політика та економіка, у рамках яких учасниками були розглянуті такі питання як імперативи європейської архітектури безпеки і чинники її трансформації, сучасні виклики і загрози усталеному європейському безпековому порядку, сценарії змін в архітектурі європейської безпеки з урахуванням українського чинника, дипломатична складова формування європейського безпекового простору.

У роботі сесії безпеки Міжнародної конференції взяла участь завідувач кафедри історії України Київського університету імені Бориса Грінченка Салата Оксана Олексіївна з темою «Людський фактор у формуванні національної безпеки України».

image002

10 – 11 жовтня 2014 р. на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбулась XXVІ Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція, яка присвячена темі "Вінниччина в роки Другої світової війни. 1939-1945". Завідувач кафедри історії України Київського університету імені Бориса Грінченка Салата Оксана Олексіївна у своєму виступі презентувала наукову працю «Поетичне слово в окупаційній періодиці Вінниччини 1941-1943 рр.».

image004

28–29 вересня 2014 р. відбувся Фінал ХІ Міжнародного конкурсу творчих робіт «Уроки війн та Голокосту – уроки толерантності», організований Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» та Музеєм «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» за підтримки Міністерства освіти і науки України.

У конкурсі брали участь учні середніх загальноосвітніх шкіл та вчителі. У складі журі конкурсу та в круглому столі «Вивчення Другої світової війни та Голокосту в умовах сучасної війни проти України» взяла участь завідувач кафедри історії України Салата Оксана Олексіївна.

image006