Щорічний круглий стіл на тему: «Наукові напрямки та школи в українській історіографії» 22.11.2019

22 листопада 2019 р., студенти історики 4 курсу Історико-філософського факультету разом із к.і.н., доцентом кафедри історії України, науковим керівником Студентського історичного гуртка «Енігма», Тарасенко О.О., провели щорічний круглий стіл на тему: «Наукові напрямки та школи в українській історіографії».

У своїх цікавих доповідях студенти Кожем’якяко Анастасія, Дишкант Анастасія, Демчук Анастасія, Лісовенко Анастасія, Ковальчук Михайло, Калужина Анастасія, Грабар Віктор, Світлий Руслан, Кунаєв Владислав, Дмитро Петренко, Косенко Андрій, Кирильчук Богдан, Кондратюк Денис, Гаврілова Яна, Данііл Прокопенко розповіли про народницький напрямок в українській історіографії та його представників Михайла Максимовича, Миколу Костомарова, Володимира Антоновича, Михайла Грушевського; про Володимира Антоновича та представників його школи істориків-документалістів– Дмитра Багалія, Василя Данилевича; про Михайла Грушевського та представників його Львівської школи –Стефана Томашівського, Івана Крип’якевича; про державницький напрямок в українській історіографії та про його представників Вячеслава Липинського, Стефана Томашівського, Івана Джиджору, приділивши особливу увагу аналізу наукової спадщини названих вчених.