Круглий стіл «Історики української історіографії», присвячений Дню соборності України

19 січня 2016 р. студенти історики 4 курсу разом із к.і.н., доцентом кафедри історії України, науковим керівником студентського історичного гуртка «Enigma» провели круглий стіл на тему: «Історики української історіографії», присвятивши цей захід Дню соборності України.

У своїх виступах у формі презентацій студенти-історики Артемчук Валерій, Соловйова Алєся, Гаврилюк Дмитро, Прядко Ірина, Альонкін Анатолій, Хорошко Інна, Осипенко Юлія, Загородній Михайло, Фіськович Софія, Куляниця Наталія, Глаз Іван, Васильєв Євген, Вітовський Денис, Дусанська Марія, Колісник Карина, Голоско Світлана, Сучкова Дар’я, Журавська Алла, Нізельська Ольга, Кулик Вікторія, Коваленко Юлія, Христофович Ельвіра, Романенко Марина розповіли про життєвий і творчих шлях та внесок в історіографію українських істориків Степана Лукомського, Василя Ломиковського, Василя Біднова, Дмитра Яворницького, Івана Лисяка-Рудницького, Володимира Антоновича, Дмитра Дорошенка, Миколу та Дмитра Бантиш-Каменських, Михайла Драгоманова, Якова Головацького, Миколи Дашкевича, Михайла Грушевського, Дмитра Багалія, Василя Рубана, Ярослава Дашкевича, Пантелеймона Куліша, Івана Франка, Івана Джиджори, Любомира Винара, Івана Крип’якевича, Олександра Безбородька, Аполона Скальковського, Олександра Оглоблина, Маркіяна Шашкевича, Івана Вагилевича, Григорія Кониського, Петра Симоновського, Федора Туманського, Степана Томашівського, Миколу Костомарова, Федора Вовка, Степана Рудницького, Андрія Смолія, Олексія Яся, Тараса Чухліба, Валерія Степанкова, Олександру Єфименко, Наталію Полонську-Василенко, Ігоря Гирича, Ярослава Грицака.