Круглий стіл "Історики – дослідники українського козацтва"

15 жовтня 2014 р. студенти історики 4 курсу Інститут суспільства разом із к.і.н., доцентом Тарасенко О.О., яка є науковим керівником Студентського історичного гуртка «Enigma», провели засідання історичного гуртка «Enigma» у формі тематичного круглого столу на тему: «Історики – дослідники українського козацтва», присвятивши зібрання Святу Покрови і Дню українського козацтва.

У своїх виступах у формі презентацій про життя та наукові праці істориків – дослідників українського козацтва М.І. Костомарова, Д.І.Яворницького, М.С.Грушевського, О.П.Оглоблина, В.А.Смолія, Я.Р.Дашкевича, В.О.Щербака розповіли студенти Потіха Зінаїда, Пухальська Вікторія, Назарчук Альона, Свистельник Олександр, Богданова Віра, Шиманський Євген, Ходаковський Дмитро, Близнюк Марія, Шахрай Галина, Кухто Артем, Гнатенко Катерина. Величко Кирило.