Всеукраїнська наукова конференція «Доба Ярослава Мудрого: тисячолітній досвід українського державотворення»

Тисячолітній досвід української державності та актуальні питання епохи Ярослава Мудрого обговорювали на Всеукраїнській науковій конференції «Доба Ярослава Мудрого: тисячолітній досвід українського державотворення», яка була проведена на території Національного заповідника «Софія Київська». Захід об'єднав українських вчених й студентів у прагненні примножити науковий доробок й популяризувати спадщину Ярослава Мудрого. Під час конференції ректор Київського університету імені Бориса Грінченка В.О.Огнев’юк презентував науково-популярну книгу «Ярослав Мудрий та його доба: тисячолітній досвід українського державотворення», до написання якої долучилося дослідники з України та Франції.
      За результататими конференції було підготовано звернення учасників до Президента України Володимира Зеленського, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.