Щорічний круглий стіл на тему: «Видатні історики української діаспори» 8 листопада 2019 року

8 листопада 2019 р.,студенти історики 4 курсу Історико-філософського факультету разом із к.і.н., доцентом кафедри історії Українинауковим керівником Студентського історичного гуртка «Енігма», Тарасенко О.О., провели щорічний круглий стіл на тему: «Видатні історики української діаспори»

У своїх цікавих доповідях студенти Карнах В’ячеслав, Кучма Роман, Косенко Андрій, Кирильчук Богдан, Петренко Дмитро, Івашко Яна, Гаврілова Яна, Станішевська Анна, Кожем’яко Анастасія, Калужина Анастасія, Демчук Анастасія, Лісовенко Анастасія розповіли про українських істориків Дмитра Антоновича, Наталю Полонську-Василенко, Дмитра Дорошенка, Василя Біднова, Ореста Субтельного, Івана Лисяка-Рудницького, Омеляна Пріцака, Бориса Крупницького, Павла Роберта Магочія.