Звітна конференція з археологічної практики-2015

16 вересня 2015 року в Інституті суспільства відбулася підсумкова звітна конференція з археологічної практики.

У ній взяли участь студенти-історики І та ІІ курсів і керівники практики: співробітники Центру археології Києва Інституту археології Національної академії наук України – Івакін В.Г.,  Оленич А.М., представник Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника - Тараненко С.П., керівник практики від університету -  Бонь О.І., а також викладачі кафедри історії України.

Підсумки археологічних досліджень за участю студентів-грінченківців було узагальнено.

З повідомленнями виступили студенти ІІ курсу:

• Болдар Оксана – «Кінські скелети на розкопках у Вишгороді»;
  • Захарчук Ірина - «Поховання XVII - XVIII ст. на території міста Вишгород»;
  • Дем’яненко Олександра, Яворська Анна - «Давньоруський горн із Вишгорода»;
  • Ліпач Вікторія, Ціломудра Яна «Індивідуальні знахідки в розкопках 2015 року»;
  • Мудрак Марина «Індивідуальні знахідки в розкопках 2015 року»;
  • Савчук Вікторія «Основи роботи в камеральній лабораторії ».

У виступі представника бази практики Оленич А.М., випускника нашого університету, було підведено підсумки розкопок 2013 – 2015 роках у Вишгороді.

Тараненко С.П. коротко окреслив перспективи археологічних досліджень у Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику у 2016 році і запросив до співпраці студентів на практиці.

Студенти-першокурсники, відвідавши конференцію, отримали основні результати досліджень 2015 році та розуміння про те, що на них чекає у наступному археологічному сезоні.