Щорічний круглий стіл на тему: «Історики - дослідники українського козацтва» 4 жовтня 2019 року

4 жовтня 2019 р., студенти історики 4 курсу Історико-філософського факультету разом із к.і.н., доцентом кафедри історії України, науковим керівником Студентського історичного гуртка «Енігма», Тарасенко О.О., провели щорічний круглий стіл на тему: «Історики - дослідники українського козацтва», присвятивши цей захід Дню українського козацтва, Дню захисника Вітчизни та Святу Покрови Богородиці, які ми відзначаємо 14 жовтня.

У своїх цікавих доповідях студенти Степанчук Ангеліна, Лісовенко Анастасія, Демчук Анастасія, Кучма Роман, Петренко Дмитро, Мулик Назар, Грабар Віктор, Кондратюк Денис, Кожем’яко Анастасія, Прокопенко Даніїл, Киричук Богдан, Калужина Анастасія, Кунаєв Владислав розповіли про українських істориків Миколу Івановича Костомарова, Пантелеймона Олександровича Куліша, Володимира Боніфатійовича Антоновича, Михайла Сергійовича Грушевського, Дмитра Івановича Яворницького, Олександра Петровича Оглоблина, Віталія Олексійовича Щербака, Валерія Степановича Степанкова, приділивши особливу увагу працям із історії українського козацтва у науковій спадщині істориків.