Національний музей історії України 30 вересня 2019 року

30 вересня 2019 р. студенти 1 курсу Інституту людини спеціальностей Практична психологія, Психологія бізнесу, управління та корекційна психологія, Спеціальна освіта / Логопедія (2 групи) разом із к.і.н., доцентом кафедри історії України, науковим керівником Студентського історичного гуртка «Енігма» Тарасенко О.О. відвідали Національний музей історії України, фондові зібрання якого налічують понад 800 тисяч експонатів, які представляють історію України від найдавніших часів до сьогодення.

Студенти висловили свої думки про відвідування Національного музею історії України.

«Незважаючи на розвиток технологій, музеї не втратили свого значення у сфері культурного і загального розвитку людини як повноцінної особистості», наголосила у своєму відгуку студентка 1 курсу спеціальності Психологія / Психологія бізнесу і управління, Консультаційна психологія Марія Котлярова.

«Музей розташований на унікальному місці Старокиївській горі, звідки все почалося: знаходилась Десятинна церква, започатковувався Київ, наша державність. Зміст музею казковий, безумовно вартий відвідування, має ґрунтовні й цікаві експонати. Мені дуже сподобався макет Києва часів Київської Русі. Зацікавив фільм про розкопки кургану скіфської епохи. Дуже було пізнавально подивитися на експозиції про гроші на території України. Експозиція про період Новітньої історії України переконує у тому, скільки випробувань, горя та страждань довелось зазнати нашій Батьківщині щоб здобути незалежність. Відвідавши музей я збагатилася новою інформацією та отримала безліч емоцій», підсумувала студента 1 групи спеціальності Спеціальна освіта / Логопедія Дарія Погребняк.