Виїзне заняття у межах національного заповідника «Софія Київська» 17.09.2019 року

17 вересня 2019 студенти III курсу спеціальності Історія та археологія, спеціалізації Історична урбаністика у межах дисципліни «Міське пам᾽яткознавство та історичний туризм» (за навчальною програмою – семінар № 1 «Міське пам᾽яткознавство як складник історичного пам’яткознавства» та практичне заняття № 1 «Історичний туризм: сутність і місце у сфері туристичної діяльності») здійснили виїзне заняття у межах національного заповідника «Софія Київська», об’єкт – Кирилівська церква. Студенти мали змогу не лише ознайомитися з історією цієї унікальної пам’ятки та обставинами декоративного оформлення її інтер’єру за різних часів, але отримали перший досвід з організації екскурсії для презентації пам’ятки історії та культури у міському середовищі. Екскурсію було організовано за розширеною програмою для більш глибоко ознайомлення студентів з пам’яткою. За результатами виїзного засідання студенти мають виконати два навчальних завдання, результати яких буде обговорено й оцінено.