Конкурс студентських наукових робіт «Стратегії розвитку сучасного суспільства»

01 грудня 2015 року в Інституті суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся конкурс студентських наукових робіт «Стратегії розвитку сучасного суспільства».

Конкурс проводився з метою створення умов для творчого зростання та активізації науково-дослідної роботи студентів. У складі організаційного комітету працювали: завідувач кафедри філософії, доктор філософських наук, професор Александрова Олена Станіславівна, доцент кафедри філософії, кандидат соціологічних наук Бурак Оксана Сергіївна. Членами журі були: кандидат соціологічних наук Бурак Оксана Сергіївна, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри управління Павлюк Валерій Валерійович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри управління Черниш Анатолій Петрович, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософіїМартич Руслана Василівна, асистент кафедри Історії України Горбатюк Ольга Олександрівна. Модератором конкурсу була завідувач кафедри філософії Олена Станіславівна Александрова.

На конкурсі студентських наукових робіт були презентовані цікаві доповіді, відбулася дискусія з актуальних проблем сучасного суспільного розвитку.

Членами журі за підсумками конкурсу визначені переможці. Перше місце посів Бунчак Богдан (студент 3 курсу Інституту мистецтв напрямку підготовки «Образотворче мистецтво», тема доповіді – «Ісламізм і процес політизації релігії»). Друге місце посіли Гуменюк Микита (студент 3 курсу Інституту суспільства напряму підготовки «Інформатика», тема доповіді – «Етнічний та релігійний екстремізм та засоби боротьби з ним») та Левінчук Артур (студент 4 курсу Інституту суспільства напряму підготовки «Історія», тема доповіді – «Глобальні проблеми міжнародної політики»). Третє місце зайняли Свистельник Олександр (студент 5 курсу Інституту суспільства напряму підготовки «Історія»), тема його доповіді – «Релігія тероризму чи тероризм як релігія», Добровольська Валерія (студентка 4 курсу Інститу суспільства напряму підготовки «Філософія»), розкривши дискурсивну практичну стратегію подолання зіткнення суперечностей в житті соціуму та Коротких Арина (студентка 3 курсу Інституту мистецтв напряму підготовки «Музичне мистецтво») за доповідь-презентацію «Досвід соціально-політичного розвитку Польщі та перспективи для України».

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо нових злетів!