Зустріч студентів-філософів з представниками Міжнародного Товариства Свідомості Крішни

Вивчення неоорієнталістських релігій було ілюстровано зустріччю студентів-філософів університету з представниками Міжнародного Товариства Свідомості Крішни, яка відбулася у Київській Духовній Академії Свідомості Крішни. Всередині храму – добре видно місце вшанування засновника Товариства - Абха́я Чаранаравінди Бхактіведа́нти Сва́мі Прабхупа́да. Привертає увагу і мальовнича алтарна частина храму.

З доповіддю перед студентами виступив Ач'юта Прія дас (Чумаченко Артем) - голова Виконавчого Комітету Центру громад свідомості Крішни в Україні, який розповідав про особливості цієї релігії, її відносини з іншими конфесіями в Україні тощо. На завершення, студенти мали змогу не тільки поставити ті запитання, які їх цікавили, але й поласувати кришнаїтськими солодощами.